.

.

.

.

Новини

13 листопада 2015 року відбувся районний конкурс 
"Класний керівник року".
Вітаємо Сингаївську Оксану Михайлівну
класного керівника 8 класу Грозинської гімназії
з першим місцем в цьому конкурсі!


24 листопада 2015 року відбувся районний тур Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2016" 

в номінації "Математика".

Вітаємо Левківську Ніну Андріївну, вчителя математики Грозинської гімназії з першим місцем в цьому конкурсі!




Стаття з газети "Древлянський край"

Учителем не кожен може бути,

Не кожне серце вміє говорить…

Учитель лише той, хто вміє чути,

Окрилити, навчити і любить.
У освітянина чимало  днів, під час яких вчитель може показати всі грані свого таланту, своєї творчості. Серед таких – традиційний, щорічний конкурс педагогічної майстерності «Учитель року».
Як показує досвід, конкурс «Учитель року» – це прекрасна школа самоаналізу діяльності педагога, певний етап сходження вгору та стрімкого руху вперед, спілкування з однодумцями, обмін досвідом.
В районному етапі Всеукраїнського конкурсу в номінації «математика», який проходив у Горщиківській СЗШ І-ІІІ ступенів 24.11.2015 р., педагоги продемонстрували високий рівень фахових знань, особисті методичні знахідки, володіння сучасними освітніми технологіями, знання нормативних документів та професійну майстерність. Учасники конкурсу поділились досвідом використання у своїй роботі:
-         Бойко В. В. – інформаційно комунікаційних технологій (ІКТ) при викладанні математики;
-         Ященко О. П. – застосування методів (фігури) орігамі при вивченні геометрії;
-         Левківська Н. А. – нестандартних форм навчання як засобу активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках математики;
-         Медина Т. Ю. – інноваційних технологій та персонального комп’ютера (ПК) при викладанні математики.
 А співавторами цього дива стали вчителі шкіл району.
Перед початком конкурсу вчителів математики привітали учні школи.
За результатами конкурсу визначено переможця і місця розподілилися так  у номінації «математика» :
І місце – Левківська Ніна Андріївна, вчитель  Грозинської гімназії;
ІІ місце – Бойко Вікторія Валеріївна, вчитель Хотинівської СЗШ І-ІІІ ступенів;
ІІІ місце – Ященко Олександра Павлівна, вчитель Лісівщинської СЗШ І-ІІІ ступенів;
ІVмісце – Медина Тетяна Юріївна – вчитель Сарновицької СЗШ І-ІІІ ступенів;
Учитель, учитель, учитель… Це – дар, це – хвала, це – талант !
Щиро вітаємо переможця та учасників конкурсу! Висловлюємо сердечну вдячність за невтомну працю, великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю. Бажаємо вам, дорогі вчителі, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті.
Хай завжди щедрою на сходи буде ваша освітянська нива!
До нових зустрічей на конкурсах професійної майстерності!

                                Микола Поплавський, методист методичного кабінету
                   відділу освіти Коростенської районної державної адміністрації.

26 листопада 2015 року 
відбувся районний тур Всеукраїнського конкурсу 
"Учитель року- 2016" в номінації "Історія"
Вітаємо Максимчука Василя Григоровича, 
вчителя історії Грозинської гімназії
з першим місцем в цьому конкурсі!



1 грудня 2015 року 
в Грозинській гімназії відбувся конкурс 
" Колосок" 
де взяло участь 15 учасників.





Бажаємо успіху нашим учасникам!!!


4 грудня 2015 року відбудеться Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру".


"КЕНГУРУ" СКЛИКАЄ ДРУЗІВ
Чи знаєте ви?..
На початку 80-х років XX століття Пітер Холлоран, професор математики з Сіднею, вирішив організувати новий тип гри-конкурсу для австралійських школярів: підбірку задач із варіантами відповідей, перевірку яких здійснює комп’ютер. Тисячі школярів могли взяти участь у грі одночасно. Успіх австралійського національного математичного конкурсу був надзвичайний.
У 1991 році два французьких математики вирішили провести цю гру у Франції, назвавши її «Кенгуру» на честь своїх австралійських колег. Перша гра зібрала 120 000 учнів коледжів. Пізніше конкурс охопив також школярів та ліцеїстів.
У липні 1993 року французькі організатори «Кенгуру», з метою поширення конкурсу, влаштували зустріч у Парижі для керівників математичних змагань європейських країн. Запрошені математики були вражені успіхом Франції, адже у 1993 році там зібралося близько 500 000 учасників конкурсу.
У травні 1994 року математики Білорусії, Угорщини, Іспанії, Голландії, Польщі, Росії і Румунії вирішили започаткувати цей конкурс і у своїх країнах, що забезпечило подальший потужній успіх гри.
У липні 1994 року в Страсбурзі на Раді Європи Генеральна асамблея організувала Асоціацію «Кенгуру без кордонів». Тепер Асоціація об’єднує учасників з-понад 30 країн, однією з яких є Україна.
Вперше конкурс-гру «Кенгуру» в нашій державі було проведено у 1997 році на базі кількох шкіл Старосамбірського району Львівської області та Львівського фізико-математичного ліцею при Львівському національному університеті імені Івана Франка, викладач якого Пенцак Євген Ярославович був першим координатором гри «Кенгуру» в Україні. Завдяки його зусиллям і викладачів кафедри математики ліцею та при підтримці вчителів-ентузіастів із різних областей України конкурс став бажаним гостем у багатьох українських школах, ліцеях, гімназіях. Тепер це наймасовіше математичне та інтелектуальне змагання серед школярів нашої держави. Майже пів-мільйонаучасників зібрав і об’єднав конкурс за 10 років. Вагому підтримку та сприянняконкурс отримав з боку відділу роботи з обдарованою молоддю Науково-методичного центру середньої освіти Міністерства освіти та науки України.

Метою конкурсу є залучення учнів у цікавий і пізнавальний світ математики. Учасником конкурсу може бути кожен учень від 2-го по 11-й клас з усіх куточків України. Гра цікава як призерам Всеукраїнських олімпіад із різних предметів, так і тим, хто лише починає засвоювати ази цієї чудової науки – математики.
Особливість конкурсу полягає у тому, що ані переможців, ані переможених немає. Кожна дитина знає, що це насамперед особиста перемога. Серед «кенгурят» понад 20 призерів Міжнародних предметних олімпіад і тисячі дітей, які вперше зацікавились математикою саме під час конкурсу.

З 2000 року оргкомітет конкурсу, за сприянням Міністерства освіти та науки України та АР Крим, проводить літні зустрічі в мальовничому містечку Лівадія поблизу Ялти. Учні з різних регіонів України мають можливість поспілкуватися з організаторами конкурсу, знайти нових друзів і, звичайно, попрацювати над цікавими задачами. За сім років учасниками таких зустрічей були понад 800 «кенгурят» з нашої держави, а також школярі з Румунії, Литви, Болгарії, координатори конкурсу з Польщі. Наші діти мали змогу побувати в аналогічних таборах у цих країнах.
Конкурс «Кенгуру» має на меті не лише зацікавити дітей математикою, – це і спроба об’єднати навколо вирішення спільних проблем вчителів математики з різних областей України. Зустрічаючись на щорічних семінарах, які теж проводить оргкомітет конкурсу, вчителі діляться досвідом, слухають цікаві лекції своїх колег. Саме тут кожного року обговорюються і шліфуються нові задачі для наступного конкурсу, авторами яких здебільшого є самі його учасники. Найцікавіші задачі оргкомітет конкурсу кожного року надсилає до Міжнародного організаційного комітету, на засіданні якого досвідчені математики, що представляють кожну країну-учасницю, формують пакет завдань для майбутнього змагання. І вже потім ці задачі повертаються у вигляді завдань конкурсу.


У М О В И
організації та проведення
Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру” у 2015 – 2016 н.р.
Порядок проведення конкурсу
Організацію та проведення конкурсу в регіонах здійснюють регіональні координаційні центри та регіональні координатори. Конкурс у загальноосвітніх навчальних закладах проводять координатори конкурсу або вчителі цього навчального закладу.
Конкурс проводиться у два етапи: осінній (листопад-грудень) та весняний (березень). Обидва конкурси незалежні між собою.
Мета першого етапу Конкурсу - пропедевтика знань та умінь учнів 2-6 класів. Цей етап Конкурсу проводиться за завданнями, визначеними Організаційним комітетом.
Мета другого етапу Конкурсу - поглиблення знань та умінь учнів 2-11 класів на основі матеріалів, що надані Асоціацією.
Перший етап проводиться в один день 4 грудня 2015 року, Другий етап - в один день 17 березня 2016 року в усіх регіонах України за однаковими завданнями для кожної вікової групи.
Місцеві осередки проведення конкурсу отримують завдання за кілька днів до його початку.



   4 грудня 2015 року відбувся Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру", 
де взяло участь 25 учасників 









Тільки добрих та відмінних результатів!